Ми – це тандем досвідченого дизайнера інтер’єрів та ландшафтів Тетяни Дрюкової та Юрія Суслина, засновника компанії Metal Style, що займається виробництвом індивідуальних дизайнерських металоконструкцій.

Tanya

Тетяна Дрюкова

Освіта – Архітектор. Займається архітектурою і дизайном архітектурного середовища з 1983 року.

За роки роботи портфоліо Тетяни Дрюкова поповнили не тільки будинки і квартири, але також бари і ресторани. Для всіх об’єктів продумувати планування, оформлення та індивідуальна меблі, яку за авторськими кресленнями реалізовували в майстерні «Метал-Стиль». І ось настав момент, коли накопичений досвід проектування і виробництва індивідуальних виробів захотілося застосувати не тільки у власних проектах. Розмови про те, що прийшов час переходити до серійного виробництва, почалися ще в 2012 році. Минуло кілька років, і ми разом з партнером Юрієм Суслиним з компанії «Метал-Стиль» перейшли до конкретних дій. Все викристалізувалося, коли ринок перестав купувати дуже дорогі імпортні предмети. А ми спочатку ставили перед собою завдання почати виробництво бюджетної меблів.

Вникаючи в кожну дрібницю створюваних проектів і проектуючи індивідуальну меблі для них, а також працюючи з меблями від світових брендів, аналізуючи і накопичуючи інформацію, виникла ідея створення власної авторської лінійки меблів.

Відкриває лінійку полубарний стілець з каркасом з металу і сидінням з фанери, на яку нанесено принт. Спочатку колекцію назвали «Лофт-капучіно», але після того, як перший стілець з принтом «Дартс» моментально купили на виставці КIFF 2016, вирішили, що це знак і перейменували її в «Дартс». Стільці гарні тим, що сидіння можна змінювати нескінченну кількість разів. Наш стілець центрований, у нього відігнуті ніжки, щоб на ньому не можна було гойдатися і тим самим його зламати. Він важкий. Раніше спеціально виготовляли важкі меблі, щоб нею не кидались в барах. У нас до такого не дійде, звичайно, але переміщати його будуть менше. У нашого стільця найзручніша для людини напівбарна висота – 65 см. І її можна регулювати. Прототипом послужив рояльний стілець. А хто сказав, що не можна сидіти на рояльному стільці за обіднім столом? Ми починали з жорстких фанерних сидінь, але сьогодні в асортименті є різноманітні модифікації: і текстильні, і шкіряні. Крім стільців в колекції з’явилися дивани, лавки для вулиці, столи барної і полубарної висоти. Ці предмети відмінно підійдуть як для громадського місця, так і для дачі. І саме з цієї причини стиль власних виробів архітектор називає «верандою». При цьому стиль самого інтер’єру може бути яким завгодно.

Персональний сайт Тетяни: www.dryudesign.com

YuriySuslin

Юрій Суслин

Засновник компанії Metal Style, Юрій Суслин, пройшов довгий шлях виробничника і творця. Компанія втілювала практично будь-які найскладніші і незвичайні задуми дизайнерів. Найчастіше покращуючи задумане. На підприємстві панує творча атмосфера. Виконуючи складні великі об’єкти і зарекомендував себе як надійний партнер, компанія прийшла до створення авторських меблів. Ідея народилася 2 роки тому, і втілилася сьогодні в вигляді першої лінійки, заснованої на гострій затребуваності надійних, стильних меблів для місць, де антивандальність і довговічність цінуються найбільшим чином. Велику увагу приділено пропорції якість-ціна. Основні виробничі приміщення компанії Metal Style розташовані в м.Харкові на території заводу ХЕЛЗ.

Товариство з обмеженою відповідальністю Metal Style працює на ринку індивідуальних дизайнерських металоконструкцій з 2005 року. За цей час було реалізовано понад триста об’єктів різного ступеня складності. Меблеві вироби досить часто зустрічалися в наших розробках. Це були репліки італійських і німецьких виробів еліт класу. Так само було виготовлено велику кількість предметів за ескізами українських дизайнерів. Всі предмети випускалися в єдиному екземплярі.

Робота над високоякісними меблевими предметами в малих серіях стартувала в 2015 році. У співавторстві з Тетяною Дрюковою вже розроблені і передані в мале серійне виробництво перші предмети. Кожен предмет проходить численні випробування на міцність і ергономічне відповідність. Стиль і якість – головні вимоги до меблів, які ми пропонуємо вашій увазі.

Сайт компанії: www.ms.kh.ua